Współpraca z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach

 
25 listopada 2013 zostało podpisane
porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach.

              Współpraca  Uniwersytetu  Śląskiego  w  Katowicach  z   Zakładami Badań i Atestacji  „ZETOM”
im. Prof. F. Stauba w Katowicach sp. z o.o. obejmie wiele obszarów, m.in. promowanie postaw oraz idei przedsiębiorczości w środowisku akademickim, w tym wspieranie projektów studentów, organizację praktyk i staży dla studentów, udział firmy w konsultowaniu programów kształcenia oraz tematyki prac dyplomowych, współtworzenie modułów programów kształcenia specjalistycznego, angażowanie  wykwalifikowanej  kadry firmy w prowadzenie zajęć ze studentami, promowanie idei transferu wiedzy do środowiska gospodarczego,  realizacja  wspólnych  projektów  o  zasięgu regionalnym, ponadregionalnym i międzynarodowym, animowanie i tworzenie sieci współpracy, mających na celu efektywniejsze wykorzystanie potencjału naukowego i kadrowego, podejmowanie wspólnych przedsięwzięć w celu promowania wizerunku firmy i uczelni.

            Dokument podpisali Prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz Prezes Zarządu ZETOM Katowice - Edward Makieła. 

Fot. M. Jodłowska

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.