INDUSTRYmeeting 2019 JUŻ ZA NAMI!

Alan Błażejczyk
Możliwość komentowania INDUSTRYmeeting 2019 JUŻ ZA NAMI! została wyłączona

INDUSTRYmeeting 2019 ZA NAMI! 

W dniach 27-28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, Salon Uszczelnień i Technik Uszczelniania ExpoSEALING, Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGITEX oraz Gala Nagród Polskiej Branży Druku 3D.
Firmy, które zaprezentowały się na targach miały okazję pokazać zarówno nowości rynkowe, jak i zaprezentować dotychczasowe rozwiązania i produkty tak, aby zwiedzający mogli na bieżąco śledzić innowacyjne rozwiązania technologiczne. Podczas targów tradycyjnie odbył się konkurs o Medal Expo Silesia, do którego wystawcy mogli zgłaszać prezentowane na stoiskach produkty i usługi. Wzorem poprzedniej edycji podczas targów nie zabrakło wykładów poświęconych branży BHPa także warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością podczas targów była specjalna strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie można było dowiedzieć się więcej na temat nowej rewolucji przemysłowej, której właśnie doświadczamy. Wśród wydarzeń merytorycznych, które odbyły się podczas targów, było również to związane z nami:
Seminarium pt. „Bezpieczeństwo pracy w środowisku przemysłowym”, Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji ZETOM, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Katedra Inżynierii Produkcji Politechniki Śląskiej, Expo Silesia.
Targom towarzyszył również Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting.
Przez cały czas odbywały się również spotkania B2B oraz S2B w specjalnie zaaranżowanej strefie. Nowością podczas Targów INDUSTRYmeeting był Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, którego celem było połączenie innowacyjności z logistyką oraz właśnie branżą przemysłową. Również premierowo zagościła w Expo Silesia V edycja Gali Nagród Polskiej Branży Druku 3D. W plebiscycie zostały nagrodzone najlepsze osoby, firmy, produkty i wydarzenia związane z szeroko pojętą branżą technologii przyrostowych z Polski i ze świata.
Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w jej centrum, to znaczący atut tych targów. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą  i instalacyjną oraz urządzeniami AGD. Już dziś zapraszamy Państwa serdecznie do spotkania z nami podczas kolejnej edycji targów INDUSTRYmeeting, które odbędą się w dniach 4-5 marca 2020 roku, na których na pewno nas nie zabraknie.
Szczegółowe informacje na stronach www:
www.industrymeeting.pl 
www.kompozytmeeting.pl 
www.logistex.pl  
www.exposealing.pl 
www.nagrodydruk3d.pl
Rozmiar czcionki
Zmień kontrast