wzorcowanie

Szkolenia i kursy

Home SZKOLENIA Szkolenia i kursy

Zespół Promocji i Szkoleń jest integralną jednostką organizacyjną Zakładów Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach

Działalność Zespołu Promocji i Szkoleń została zainicjowana w lutym 1992r. przez powołanie wyodrębnionego organizacyjnie w strukturze „ZETOM” Katowice Zakładu Innowacyjno – Wdrożeniowego. W obrębie zakładu wyróżniono Zespół Konsultingu Systemów Jakości, który w wyniku przemian rozwojowych przekształcił się w Ośrodek Promocji Systemów, a następnie w Zespół Promocji i Szkoleń. Zespół Promocji i Szkoleń dysponuje:
• specjalistami – auditorami różnych branż o najwyższych kwalifikacjach,
• wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia kursów i szkoleń otwartych.
Nasi specjaliści – auditorzy legitymują się certyfikatami takich jednostek jak: PCBC Polska, BSI Anglia, BVQI Anglia, DGQ Niemcy, RWTÜV Niemcy, AFNOR Francja, SWEDAC Szwecja, MARSDEN INTERNATIONAL Anglia, EOQ, UNIDO, DNV, IRCA.

Dział Szkoleń i Konferencji Zakładów Badań i Atestacji ZETOM Katowice posiada certyfikat ISO 9001:2015 i, oprócz stałej współpracy z Klientami w zakresie szkoleń komercyjnych, jest uprawniony do realizowania szkoleń dofinansowanych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami KLIKNIJ tutaj.

System zarządzania usługami edukacyjnymi wg normy ISO 29990:2010

W lutym 2015r. w trosce o najwyższe dobro naszych Klientów opracowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania usługami edukacyjnymi wg normy ISO 29990:2010.

[/vc_row]