TARGI OGRZEWANIA EKOLOGICZNEGO i spotkanie z „ZETOM” Katowice!

Alan Błażejczyk
Możliwość komentowania TARGI OGRZEWANIA EKOLOGICZNEGO i spotkanie z „ZETOM” Katowice! została wyłączona

Zapraszamy do udziału 

w TARGACH OGRZEWANIA EKOLOGICZNEGO

i spotkania z „ZETOM” Katowice!

W dniach 22-24 marca 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło w ramach, których mieszkańcy regionu będą mogli pozyskać kompleksowe informacje na temat otrzymania dofinansowania lub zwrotu kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „niskiej emisji” z ogrzewnictwa indywidualnego. Będzie to trzecia edycja tego wydarzenia, w czasie którego zaproszone samorządy, w ramach specjalnie utworzonych punktów konsultacyjnych będą udzielać mieszkańcom regionu pełnej informacji na temat możliwości otrzymania dofinansowania do wymiany urządzeń i instalacji grzewczych w ich domach. Zwiedzający Targi EkoCiepło będą mieli również możliwość pobrania dokumentów niezbędnych do otrzymania dotacji, jak również wyboru kotłów centralnego ogrzewania i innych urządzeń grzewczych spełniających warunki dofinansowania. Równolegle będą miały miejsce Targi SIBEX – Nowoczesny Dom i Ogród poświęcone tematyce budowy, remontu, urządzania wnętrz oraz Kiermasz Ogrodniczy, podczas którego będzie można zakupić kwiaty, sadzonki, cebulki, drzewa, a także krzewy owocowe oraz ozdobne.
„ZETOM” Katowice zaprasza do udziału w dniu 23 marca (sobota) w wydarzeniu, które towarzyszy Targom Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło, w seminarium nt „Obowiązki i odpowiedzialność producentów maszyn i urządzeń w świetle obowiązujących przepisów UE i krajowych”, którego ma przyjemność być organizatorem. Seminarium odbędzie się w godzinach 10:00 – 13:00, w sali konferencyjnej nr 2. Prelegentami będą eksperci „ZETOM” Katowice.
Program seminarium:
1.WYMAGANIA PRAWNE
  • przepisy UE (dyrektywy, rozporządzenia)
  • przepisy krajowe
  • normy produktowe
2. ZASADY OCENY ZGODNOŚCI
3. DYSKUSJA
Zapraszamy PRODUCENTÓW maszyn i urządzeń z branży elektrotechnicznej oraz WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH tematyką. Szczegóły pod numerem telefonu: (32) 704 0 100.
WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE DOT. TARGÓW:
WSTĘP I PARKING BEPŁATNY,
godziny otwarcia: 9:00-17:00 (piątek/sobota/niedziela),
miejsce: Expo Silesia, ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec
Kontakt: Joanna Tomczyk – Menedżer Targów EkoCiepło | joanna.tomczyk@exposilesia.pl |tel. +48 510 030 324
Więcej informacji:
Dowiedz się więcej

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast