20-21 listopada 2019 roku – WAGexpo

Alan Błażejczyk
Możliwość komentowania 20-21 listopada 2019 roku – WAGexpo została wyłączona

ZETOM KATOWICE Sp. z o.o. jako Partner Targów  WAGExpo

zaprasza na KONFERENCJE

Listopad miesiącem nowoczesnych technologii pakowania i ważenia

Zrównoważony przemysł w przemyśle opakowań, biotworzywa i biokompozyty jako alternatywa dla konwencjonalnych tworzyw sztucznych oraz digitalizacja procesów w sektorze opakowań – to główne tematy, które poruszone zostaną podczas najbliższej edycji Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA. Równolegle odbędzie się Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo, któremu towarzyszyć będzie konferencja związane z przepisami prawnymi dot. systemów oceny zgodności. Zapraszamy od 20 do 21 listopada do Expo Silesia.

W Sosnowcu zaprezentują się producenci opakowań, dystrybutorzy materiałów i urządzeń z zakresu opakowań, producenci i dystrybutorzy systemów i urządzeń ważących oraz dozujących, oprogramowania i akcesoriów, a także firmy świadczące usługi. Celem Targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami – przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Jest to wydarzenie całościowo obejmujące rynek opakowań, w ramach którego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowią źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o. poprowadzi specjalistyczne prezentacje podczas KONFERENCJI pt.: „Jakość i bezpieczeństwo sprzętu oświetleniowego i wyrobów elektrotechnicznych w aspekcie obowiązujących przepisów prawnych”. Poruszone zostaną m.in. tematy związane z:

  • Nowa definicja wzorca kilograma. Co to znaczy w pomiarach masy?
  • Krótki rys historyczny wzorca masy.
  • Dlaczego odchodzimy od materialnego wzorca masy.
  • Wzorcowanie wag i wzorców masy; prezentacja produktów.

PROGRAM KONFERENCJI:

WAGexpo – program konferencji Przepisy prawne dot. systemów oceny zgodno.._

Wstęp bezpłatny po rejestracji:

Rejestracja

Szczegóły:

Miejsce targów:

Expo Silesia Sp. z o.o.,

ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec,

www.exposilesia.pl

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast